Kadra nauczycielska

Agnieszka Majkowska
Agnieszka Majkowska Dyrektor Technikum TE Vizja

Wykształcenie wyższe magisterskie uzyskałam na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Język angielski szlifowałam zdobywając certyfikaty m.in. na kursach w Londynie. Na Uniwersytecie SWPS podjęłam podyplomowo Kwalifikacyjno – metodyczne studia nauczania języka angielskiego, a na Akademii Ekonomiczno – Humanistycznej Executive Master of Business Administration.

Przed rozpoczęciem kariery w oświacie, z powodzeniem przez 10 lat realizowałam się zawodowo w międzynarodowym środowisku biznesowym. Praca w szkole  to m.in. spełnienie mojego marzenia o nauczaniu języka, który pokochałam jako dziecko. Tą miłość i pasję do angielskiego chcę przekazywać uczniom poprzez zaciekawienie ich kulturą i językiem, a przez ciepły kontakt pozytywnie wpływać na ich wyniki w nauce. Praca z dziećmi sprawia, że każdy dzień jest inny.

Prywatnie jestem mamą i żoną. Lubię się śmiać, żartować i optymistycznie patrzeć na życie, powtarzając, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W wolnych chwilach czytam biografie i kryminały, oglądam thrillery i komedie, spędzam czas ze znajomymi, ponieważ przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna.